Salon Dizaynı | homify

Salon Dizaynı

Emre Toktay
228 Visitas0

Merhabalar

Yeni bir eve çıkıyorum ve evimi elimden geldiğince güzel dizayn etmek istiyorum. Ev batı cephesine bakıyor güneş tam olarak karşıdan batıyor. Resimlerde görüldüğü gibi mutfagın turuncu ve salonda bir duvarın siyah olması çok hoşuma gitti bunlara dokunmak istemiyorum ama genel olarak evin boyasını yenileyeceğim. Salonda ne renk tavsiye edersiniz? Ben genel olarak sarı rengi düşünüyorum. Mutfagın rengini değiştirilmesinide düşünebilirim eğer güzel fikriniz varsa.

Ayrıca evin dekorasyonu hakkındada bilgilerinizi almak isterim. Mutfagı salonla bağlayan yerde duran ahşap aparat çıkabiliyor. Onu mutfak tarafına doğru çevirip salona doğru bir masa uzatmayı düşünüyorum mesela. Koltuk yerleşimleri hakkında görüşlerinize açığım. Tv ünitesi benim için önemlidir boş zamanlarımda genel olarak playstation oynadığım için güzelce dizayn etmeliyim. Siyah duvarı tv tarafı olarak düşünüyorum ama koltukların karşıda olması mesafeyi çok uzatabilir ekranla oturan kişi arasında. Bu konuda fikirlerinize açığım. Ayrıca vintage tarzı eşyalar her zaman hoşuma gitmiştir 80-90lar arası.

Bu sitede gezerken paletlerden (geri dönüşümlü) eşya yapımlarını farkettim. Önceden görüp pek üstüne düşmediğim bir durumdu ama yapılanları gördükçe ilgimi çekti. Bu konularda gerekli materyallerim ve az biraz becerim vardır. Ama aklımda ki soru paletlerden yapacağım bir koltuk rahat olur mu? Bu mindere bağlıdır büyük ihtimal ama deneyimleyen biri varsa görüşlerini almak isterim. Teşekkürler.

Respostas